Aktuality
0%
MALL GROUP nabídl pomoc SALETu

MALL GROUP nabídl pomoc SALETu

Domácí sendviče, mazance, i sladké! Každý si přijde na své. A to na velikonočním jarmarku, který uspořádal MALL GROUP před budovou GEN v pražských Holešovicích. Výtěžek za dobroty věnované pracovníky internetové společnosti MALL GROUP a ručně vyráběné předměty lidí ze SALETu je věnován na pomoc klientovi SALETu panu Jiřímu.

Velikonoční trhy 2019 - Staroměstské náměstí Praha

Velikonoční trhy 2019 - Staroměstské náměstí Praha

S přáním příjemných velikonočních svátků jsme zavítali opět do Prahy na Staroměstské náměstí. Náš charitativní stánek s výrobky tréninkového pracoviště z Javorníku na Jesenicku je u pomníku Jana Husa otevřen od pondělí 15.4. do pondělí 22.4.2019 v čase od 10.00 - 20.00 hod. Hody, hody, doprovody - těšíme se na vaši návštěvu.

Salet Úvod

SALET z.s.

Poslání organizace

Posláním občanského sdružení SALET je poskytovat lidem se zdravotním postižením a duševním onemocněním takovou podporu, aby se mohli stát součástí přirozeného prostředí a žít běžným způsobem života založeným na soběstačnosti.

Působnost

Česká republika

Poskytované služby

Občanské sdružení SALET není poskytovatel  sociálních služeb dle zákona č.108/2006 Sb.

Poskytované služby nabízí přímou pomoc v prostorách chráněného tréninkového pracoviště prostřednictvím programu získávání základních adaptačních a profesních dovedností pro společensky izolované osoby z důvodu zdravotního hendikepu, kteří potřebují podporu v sociálním začlenění do společnosti formou postupné adaptace vedoucí k integraci s pracovním uplatněním.

Cílová skupina

Osoby se zdravotním postižením, s chronickým duševním onemocněním a mentálním postižením, které mají zájem o pracovní uplatnění, ale z důvodu nízké kvalifikace, dlouhodobé nezaměstnanosti a především zdravotního omezení potřebují adaptaci na pracovní prostředí s cílem přípravy k práci v chráněném pracovišti případně na OTP.

Partneři
Evropský sociální fond ČR
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Výbor dobré vůle
Lesy České republiky, s. p.
Městská část Praha 7
AC Sparta Praha
SINTON Praha, s.r.o.
Václav Šalša
RunCzech
150x150.png
AVIATIK s.r.o.
Analytical Medical Instruments, s.r.o.
Fatra