Aktuálně

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 18 článků
Vernisáž výstavy ART BRUT 2018

Vernisáž výstavy ART BRUT 2018

Vernisáž výstavy ART BRUT 2018 přilákala početnou veřejnost a rozhodně nezklamala očekávání. Zájem o výstavu potěšil nejen organizátory výstavy Město Vidnavu a SALET o.s.,ale především autory tvorby art brut včetně jejich rodinných příslušníků a přátel. Výstava bude otevřena do 19.května 2018 ve všední dny od 13 do 17 hodin. Všichni jste srdečně zváni!

Pozdravení z Tančírny v Račím údolí

Pozdravení z Tančírny v Račím údolí

Vánoční jarmark 2017 se v Tančírně opět vydařil. Příjemná atmosféra, bohatý program, spousta dobrot včetně punče, grogu, čokolády, kávy a množství vkusných a milých dárků a vánočních dekorací. Žádné překvapení, že přijelo spousta lidí nejen z blízkého okolí. Co bylo letos ovšem to nej? Nechyběl sníh, který zvýraznil atmosféru adventního času. Stánek SALETu tentokrát vystavil výrobky našich klientů z projektů podpořených v rámci Operačního Programu Zaměstnanost.

Vánoční trhy tradičně zahájeny ve Vidnavě

Vánoční trhy tradičně zahájeny ve Vidnavě

S radostí jsme přijali pozvání kulturní komise Města Vidnavy k opětovné účasti na vánočních trzích, které proběhly v předvánoční atmosféře 16.11.2017 v městské galerii na náměstí ve Vidnavě. Rozsvícení Vánočního stromu zahájilo prodej výrobků s adventní a vánoční tématikou. Většina zúčastněných si do svých domovů odnesla originální výrobek, který uměl potěšit. U našeho stánku se pilně snažili o propagaci výrobků z rukodělné a šicí dílny SALETu v Javorníku i naši klienti. Děkujeme za příjemně strávený podvečer.

Na příjemné události se rádo vzpomíná

Na příjemné události se rádo vzpomíná

Benefiční koncert "Mistři světové klasiky u Priessnitze", který jsme měli možnost shlédnout koncem měsíce září v jesenických lázních, se stal v letošním roce nejkrásnější událostí, kterou SALET oslavil patnáctileté jubileum své činnosti. Všem sponzorům, organizátorům, účastníkům a přítomným posluchačům patří vyslovení srdečného díku.

Dobrý den, Pavel Mareček - vítejte mezi námi!

Dobrý den, Pavel Mareček - vítejte mezi námi!

Děkuji za krásně prožité odpoledne všem, kteří věnovali pozornost mým obrazům a v rámci vernisáže výstavy Barevné myšlenky připravili příjemné prostředí. Podívejte se na momentky výjimečného dne, na který se nezapomíná.

DNY JAVORNICKA 2017

DNY JAVORNICKA 2017

Tradiční městské slavnosti "Dny Javornicka" na náměstí v Javorníku se letos opět vyznamenaly pestrým kulturním programem a hojnou účastí stánkařů a návštěvníků. SALET se také přidal ke spokojeným účastníkům.

Návštěva pracovníků Charity Jeseník

Návštěva pracovníků Charity Jeseník

Dnes mezi nás přišly na návštěvu pracovnice Domova pokojného stáří sv. Františka z Javorníka, který přímo sousedí s naším komunitním centrem FAVOR. Vzájemná spolupráce byla navázána prostřednictvím dvou osob, pana Pavla a pana Jaroslava, kteří jsou jednak obyvatelé DPS sv. Františka a také pracovníky tréninkového pracoviště KC FAVOR.

Sympozium tvoření a umění v Račím údolí

Sympozium tvoření a umění v Račím údolí

Sympozium je setkání nejen umělců, ale všech co chtějí tvořit něco nového, krásného a smysluplného. Přijďte do údolí magických Rychlebských hor a začněte s námi tvořit vlastní svět … Pojďme vrátit hodnotu ručnímu tvoření, řemeslům i umění, ukažme, že v nás stále je a znovu se probouzí síla lásky a pokory k matičce Zemi a všemu, čím nás obdarovává...

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 18 článků
Partneři
Evropský sociální fond ČR
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Výbor dobré vůle
Lesy České republiky, s. p.
Městská část Praha 7
AC Sparta Praha
SINTON Praha, s.r.o.
Václav Šalša
RunCzech
150x150.png
AVIATIK s.r.o.
Analytical Medical Instruments, s.r.o.
Fatra