Aktuálně

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 23 článků
Javornické dny 2018

Javornické dny 2018

SALET se letos opět zúčastnil. Počasí jako na objednávku, výborný program, skvělé občerstvení, přátelské ovzduší. Organizátorům díky a příští rok na shledanou.  

Rok Olgy Havlové

Rok Olgy Havlové

V rámci slavnostního večera při udělení Ceny Olgy Havlové za rok 2018 konané ve Slovanském domě v Praze byl také připomenut Rok Olgy Havlové, ve kterém se na památku paní Olgy k jejím nedožitým 85. narozeninám vysazují v České republice stromky. Předseda o.s. SALET pan Ludvík Ťulpík převzal od ředitelky VDV paní Moniky Granja javor dlanitolistý (Acer palmatum), který přivezl do Javorníka k výsadbě.

Vernisáž výstavy ART BRUT 2018

Vernisáž výstavy ART BRUT 2018

Vernisáž výstavy ART BRUT 2018 přilákala početnou veřejnost a rozhodně nezklamala očekávání. Zájem o výstavu potěšil nejen organizátory výstavy Město Vidnavu a SALET o.s.,ale především autory tvorby art brut včetně jejich rodinných příslušníků a přátel. Výstava bude otevřena do 19.května 2018 ve všední dny od 13 do 17 hodin. Všichni jste srdečně zváni!

Pozdravení z Tančírny v Račím údolí

Pozdravení z Tančírny v Račím údolí

Vánoční jarmark 2017 se v Tančírně opět vydařil. Příjemná atmosféra, bohatý program, spousta dobrot včetně punče, grogu, čokolády, kávy a množství vkusných a milých dárků a vánočních dekorací. Žádné překvapení, že přijelo spousta lidí nejen z blízkého okolí. Co bylo letos ovšem to nej? Nechyběl sníh, který zvýraznil atmosféru adventního času. Stánek SALETu tentokrát vystavil výrobky našich klientů z projektů podpořených v rámci Operačního Programu Zaměstnanost.

Vánoční trhy tradičně zahájeny ve Vidnavě

Vánoční trhy tradičně zahájeny ve Vidnavě

S radostí jsme přijali pozvání kulturní komise Města Vidnavy k opětovné účasti na vánočních trzích, které proběhly v předvánoční atmosféře 16.11.2017 v městské galerii na náměstí ve Vidnavě. Rozsvícení Vánočního stromu zahájilo prodej výrobků s adventní a vánoční tématikou. Většina zúčastněných si do svých domovů odnesla originální výrobek, který uměl potěšit. U našeho stánku se pilně snažili o propagaci výrobků z rukodělné a šicí dílny SALETu v Javorníku i naši klienti. Děkujeme za příjemně strávený podvečer.

Na příjemné události se rádo vzpomíná

Na příjemné události se rádo vzpomíná

Benefiční koncert "Mistři světové klasiky u Priessnitze", který jsme měli možnost shlédnout koncem měsíce září v jesenických lázních, se stal v letošním roce nejkrásnější událostí, kterou SALET oslavil patnáctileté jubileum své činnosti. Všem sponzorům, organizátorům, účastníkům a přítomným posluchačům patří vyslovení srdečného díku.

Dobrý den, Pavel Mareček - vítejte mezi námi!

Dobrý den, Pavel Mareček - vítejte mezi námi!

Děkuji za krásně prožité odpoledne všem, kteří věnovali pozornost mým obrazům a v rámci vernisáže výstavy Barevné myšlenky připravili příjemné prostředí. Podívejte se na momentky výjimečného dne, na který se nezapomíná.

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 23 článků
Partneři
Evropský sociální fond ČR
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Výbor dobré vůle
Lesy České republiky, s. p.
Městská část Praha 7
AC Sparta Praha
SINTON Praha, s.r.o.
Václav Šalša
RunCzech
150x150.png
AVIATIK s.r.o.
Analytical Medical Instruments, s.r.o.
Fatra