Aktuálně

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 33 článků
SALET působí také v Jeseníku

SALET působí také v Jeseníku

Komunitní centrum Jeseník provozuje tréninkové pracoviště pro osoby s duševním onemocněním a zdravotním postižením na adrese: OC ALKRON, Palackého 2, 790 01 Jeseník

MALL GROUP nabídl pomoc SALETu

MALL GROUP nabídl pomoc SALETu

Domácí sendviče, mazance, i sladké! Každý si přijde na své. A to na velikonočním jarmarku, který uspořádal MALL GROUP před budovou GEN v pražských Holešovicích. Výtěžek za dobroty věnované pracovníky internetové společnosti MALL GROUP a ručně vyráběné předměty lidí ze SALETu je věnován na pomoc klientovi SALETu panu Jiřímu.

Velikonoční trhy 2019 - Staroměstské náměstí Praha

Velikonoční trhy 2019 - Staroměstské náměstí Praha

S přáním příjemných velikonočních svátků jsme zavítali opět do Prahy na Staroměstské náměstí. Náš charitativní stánek s výrobky tréninkového pracoviště z Javorníku na Jesenicku je u pomníku Jana Husa otevřen od pondělí 15.4. do pondělí 22.4.2019 v čase od 10.00 - 20.00 hod. Hody, hody, doprovody - těšíme se na vaši návštěvu.

Javornická zvířátka v Praze

Javornická zvířátka v Praze

V letošním roce byla prezentace činnosti našich tréninkových dílen v průběhu konání vánočních trhů úspěšně zakončena na Staroměstském náměstí v Praze. Po dobu čtyř dnů jsme měli možnost poskytnout v uvedeném výjimečném prostoru nabídku vánočních dárků vyrobených v příhraniční Jesenicka. Všechny výrobky se velmi líbily. Největší zájem zahraničních turistů získaly textilní zvířátka, které pak putovaly do všech koutů světa.

Vánoční jarmarky

Vánoční jarmarky

SALET se každoročně zúčastní vánočních jarmarků. První adventní neděli jsme sdíleli sváteční atmosféru v Tančírně v Račím údolí, v Javorníku i ve Vidnavě. Každé z těchto míst mělo svou osobitou atmosféru. Jsme bohatší o další pěkné vzpomínky na setkání s přáteli a příznivci podpory naší činnosti.

Vánoční zvonění

Vánoční zvonění

Šicí i rukodělná dílna v komunitním centru FAVOR v Javorníku začala s přípravou dárků na vánoční svátky. Líbí se Vám? Ozvěte se, rádi Vám některé vyhotovíme. 

Javornické dny 2018

Javornické dny 2018

SALET se letos opět zúčastnil. Počasí jako na objednávku, výborný program, skvělé občerstvení, přátelské ovzduší. Organizátorům díky a příští rok na shledanou.  

Rok Olgy Havlové

Rok Olgy Havlové

V rámci slavnostního večera při udělení Ceny Olgy Havlové za rok 2018 konané ve Slovanském domě v Praze byl také připomenut Rok Olgy Havlové, ve kterém se na památku paní Olgy k jejím nedožitým 85. narozeninám vysazují v České republice stromky. Předseda o.s. SALET pan Ludvík Ťulpík převzal od ředitelky VDV paní Moniky Granja javor dlanitolistý (Acer palmatum), který přivezl do Javorníka k výsadbě.

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 33 článků
Partneři
Evropský sociální fond ČR
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Výbor dobré vůle
Lesy České republiky, s. p.
Městská část Praha 7
AC Sparta Praha
SINTON Praha, s.r.o.
Václav Šalša
RunCzech
150x150.png
AVIATIK s.r.o.
Analytical Medical Instruments, s.r.o.
Fatra