Aktuálně

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 14 článků
Na příjemné události se rádo vzpomíná

Na příjemné události se rádo vzpomíná

Benefiční koncert "Mistři světové klasiky u Priessnitze", který jsme měli možnost shlédnout koncem měsíce září v jesenických lázních, se stal v letošním roce nejkrásnější událostí, kterou SALET oslavil patnáctileté jubileum své činnosti. Všem sponzorům, organizátorům, účastníkům a přítomným posluchačům patří vyslovení srdečného díku.

Dobrý den, Pavel Mareček - vítejte mezi námi!

Dobrý den, Pavel Mareček - vítejte mezi námi!

Děkuji za krásně prožité odpoledne všem, kteří věnovali pozornost mým obrazům a v rámci vernisáže výstavy Barevné myšlenky připravili příjemné prostředí. Podívejte se na momentky výjimečného dne, na který se nezapomíná.

DNY JAVORNICKA 2017

DNY JAVORNICKA 2017

Tradiční městské slavnosti "Dny Javornicka" na náměstí v Javorníku se letos opět vyznamenaly pestrým kulturním programem a hojnou účastí stánkařů a návštěvníků. SALET se také přidal ke spokojeným účastníkům.

Návštěva pracovníků Charity Jeseník

Návštěva pracovníků Charity Jeseník

Dnes mezi nás přišly na návštěvu pracovnice Domova pokojného stáří sv. Františka z Javorníka, který přímo sousedí s naším komunitním centrem FAVOR. Vzájemná spolupráce byla navázána prostřednictvím dvou osob, pana Pavla a pana Jaroslava, kteří jsou jednak obyvatelé DPS sv. Františka a také pracovníky tréninkového pracoviště KC FAVOR.

Sympozium tvoření a umění v Račím údolí

Sympozium tvoření a umění v Račím údolí

Sympozium je setkání nejen umělců, ale všech co chtějí tvořit něco nového, krásného a smysluplného. Přijďte do údolí magických Rychlebských hor a začněte s námi tvořit vlastní svět … Pojďme vrátit hodnotu ručnímu tvoření, řemeslům i umění, ukažme, že v nás stále je a znovu se probouzí síla lásky a pokory k matičce Zemi a všemu, čím nás obdarovává...

Líbí se Vám?

Líbí se Vám?

Výbor dobré vůle Olgy Havlové uděluje každoročně v květnu prestižní cenu Olgy Havlové s cílem upozornit na život lidí se zdravotním postižením, kteří se vyrovnali se svým handicapem a pomáhají druhým. 23. ročník udílení cen proběhl 29. května 2017 v Černínském paláci v Praze. Cenu Olgy Havlové za rok 2017 obdržela Naděžda Nováková, předsedkyně ROSKA Ostrava, za dlouholetou práci ve prospěch osob s roztroušenou sklerózou.

Komunitní centrum FAVOR v Javorníku se rozrůstá

Komunitní centrum FAVOR v Javorníku se rozrůstá

Občanské sdružení SALET zahajuje v komunitním centru FAVOR v Javorníku další projekt podpořený Evropským sociálním fondem z Operačního programu zaměstnanost: „S podporou je cesta za prací snadnější" reg.č.CZ.03.1.48/0.0/0.0/16_053/0004041. Další informace viz Projekty ESF.

SALET se svými výrobky v Tančírně

SALET se svými výrobky v Tančírně

Příjemnou adventní neděli jsme měli možnost strávit tentokrát v oblíbené Tančírně v Račím údolí. Nabídka našich výrobků z tréninkového pracoviště v Praze i v Javorníku se líbila. Své místo pod vánočním stromečkem budou mít především textilní hračky a dárkové krabičky.

SALET ve Vidnavě

SALET ve Vidnavě

Náš první vánoční jarmark se v letošním roce konal ve Vidnavě. Byli jsme přizvání na akci "Rozvícení vánočního stromu", při které se konal také vánoční jarmark. V příjemné předvánoční atmosféře jsme měli možnost potěšit malé i velké návštěvníky nabídkou našich výrobků z rukodělné a knihařské dílny. Vidnavo, děkujeme za pozvání. Líbilo se nám u vás!

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 14 článků
Partneři
Evropský sociální fond ČR
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Výbor dobré vůle
Lesy České republiky, s. p.
Městská část Praha 7
AC Sparta Praha
SINTON Praha, s.r.o.
Václav Šalša
RunCzech
150x150.png
AVIATIK s.r.o.
Analytical Medical Instruments, s.r.o.
Fatra