Aktuálně

Předchozí | Dalšístrana / 2 12-24 z 23 článků
DNY JAVORNICKA 2017

DNY JAVORNICKA 2017

Tradiční městské slavnosti "Dny Javornicka" na náměstí v Javorníku se letos opět vyznamenaly pestrým kulturním programem a hojnou účastí stánkařů a návštěvníků. SALET se také přidal ke spokojeným účastníkům.

Návštěva pracovníků Charity Jeseník

Návštěva pracovníků Charity Jeseník

Dnes mezi nás přišly na návštěvu pracovnice Domova pokojného stáří sv. Františka z Javorníka, který přímo sousedí s naším komunitním centrem FAVOR. Vzájemná spolupráce byla navázána prostřednictvím dvou osob, pana Pavla a pana Jaroslava, kteří jsou jednak obyvatelé DPS sv. Františka a také pracovníky tréninkového pracoviště KC FAVOR.

Sympozium tvoření a umění v Račím údolí

Sympozium tvoření a umění v Račím údolí

Sympozium je setkání nejen umělců, ale všech co chtějí tvořit něco nového, krásného a smysluplného. Přijďte do údolí magických Rychlebských hor a začněte s námi tvořit vlastní svět … Pojďme vrátit hodnotu ručnímu tvoření, řemeslům i umění, ukažme, že v nás stále je a znovu se probouzí síla lásky a pokory k matičce Zemi a všemu, čím nás obdarovává...

Líbí se Vám?

Líbí se Vám?

Výbor dobré vůle Olgy Havlové uděluje každoročně v květnu prestižní cenu Olgy Havlové s cílem upozornit na život lidí se zdravotním postižením, kteří se vyrovnali se svým handicapem a pomáhají druhým. 23. ročník udílení cen proběhl 29. května 2017 v Černínském paláci v Praze. Cenu Olgy Havlové za rok 2017 obdržela Naděžda Nováková, předsedkyně ROSKA Ostrava, za dlouholetou práci ve prospěch osob s roztroušenou sklerózou.

Komunitní centrum FAVOR v Javorníku se rozrůstá

Komunitní centrum FAVOR v Javorníku se rozrůstá

Občanské sdružení SALET zahajuje v komunitním centru FAVOR v Javorníku další projekt podpořený Evropským sociálním fondem z Operačního programu zaměstnanost: „S podporou je cesta za prací snadnější" reg.č.CZ.03.1.48/0.0/0.0/16_053/0004041. Další informace viz Projekty ESF.

SALET se svými výrobky v Tančírně

SALET se svými výrobky v Tančírně

Příjemnou adventní neděli jsme měli možnost strávit tentokrát v oblíbené Tančírně v Račím údolí. Nabídka našich výrobků z tréninkového pracoviště v Praze i v Javorníku se líbila. Své místo pod vánočním stromečkem budou mít především textilní hračky a dárkové krabičky.

SALET ve Vidnavě

SALET ve Vidnavě

Náš první vánoční jarmark se v letošním roce konal ve Vidnavě. Byli jsme přizvání na akci "Rozvícení vánočního stromu", při které se konal také vánoční jarmark. V příjemné předvánoční atmosféře jsme měli možnost potěšit malé i velké návštěvníky nabídkou našich výrobků z rukodělné a knihařské dílny. Vidnavo, děkujeme za pozvání. Líbilo se nám u vás!

Milá návštěva v Atelieru ART

Milá návštěva v Atelieru ART

Listopadové dny oživili svým úsměvem a radostí žáci ze speciální zvláštní školy ve Vlčicích. S velkým zájmem se spolu s pedagogickým doprovodem seznámili s činností komunitního centra SALETu. Prohlédli si nejen tréninkové pracoviště výtvarné a rukodělné dílny, ale také se zapojili do umělecké tvorby. Malovali ostošest...

Předchozí | Dalšístrana / 2 12-24 z 23 článků
Partneři
Evropský sociální fond ČR
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Výbor dobré vůle
Lesy České republiky, s. p.
Městská část Praha 7
AC Sparta Praha
SINTON Praha, s.r.o.
Václav Šalša
RunCzech
150x150.png
AVIATIK s.r.o.
Analytical Medical Instruments, s.r.o.
Fatra