Aktuálně

Předchozí | Dalšístrana / 2 12-24 z 18 článků
Líbí se Vám?

Líbí se Vám?

Výbor dobré vůle Olgy Havlové uděluje každoročně v květnu prestižní cenu Olgy Havlové s cílem upozornit na život lidí se zdravotním postižením, kteří se vyrovnali se svým handicapem a pomáhají druhým. 23. ročník udílení cen proběhl 29. května 2017 v Černínském paláci v Praze. Cenu Olgy Havlové za rok 2017 obdržela Naděžda Nováková, předsedkyně ROSKA Ostrava, za dlouholetou práci ve prospěch osob s roztroušenou sklerózou.

Komunitní centrum FAVOR v Javorníku se rozrůstá

Komunitní centrum FAVOR v Javorníku se rozrůstá

Občanské sdružení SALET zahajuje v komunitním centru FAVOR v Javorníku další projekt podpořený Evropským sociálním fondem z Operačního programu zaměstnanost: „S podporou je cesta za prací snadnější" reg.č.CZ.03.1.48/0.0/0.0/16_053/0004041. Další informace viz Projekty ESF.

SALET se svými výrobky v Tančírně

SALET se svými výrobky v Tančírně

Příjemnou adventní neděli jsme měli možnost strávit tentokrát v oblíbené Tančírně v Račím údolí. Nabídka našich výrobků z tréninkového pracoviště v Praze i v Javorníku se líbila. Své místo pod vánočním stromečkem budou mít především textilní hračky a dárkové krabičky.

SALET ve Vidnavě

SALET ve Vidnavě

Náš první vánoční jarmark se v letošním roce konal ve Vidnavě. Byli jsme přizvání na akci "Rozvícení vánočního stromu", při které se konal také vánoční jarmark. V příjemné předvánoční atmosféře jsme měli možnost potěšit malé i velké návštěvníky nabídkou našich výrobků z rukodělné a knihařské dílny. Vidnavo, děkujeme za pozvání. Líbilo se nám u vás!

Milá návštěva v Atelieru ART

Milá návštěva v Atelieru ART

Listopadové dny oživili svým úsměvem a radostí žáci ze speciální zvláštní školy ve Vlčicích. S velkým zájmem se spolu s pedagogickým doprovodem seznámili s činností komunitního centra SALETu. Prohlédli si nejen tréninkové pracoviště výtvarné a rukodělné dílny, ale také se zapojili do umělecké tvorby. Malovali ostošest...

Předchozí | Dalšístrana / 2 12-24 z 18 článků
Partneři
Evropský sociální fond ČR
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Výbor dobré vůle
Lesy České republiky, s. p.
Městská část Praha 7
AC Sparta Praha
SINTON Praha, s.r.o.
Václav Šalša
RunCzech
150x150.png
AVIATIK s.r.o.
Analytical Medical Instruments, s.r.o.
Fatra