Aktuálně

Předchozí | Dalšístrana / 4 12-24 z 43 článků
Šijeme roušky

Šijeme roušky

V SALETu se začaly šít roušky. Prvních sto kusů předáváme Městskému úřadu v Javorníku, který je rozděluje podle potřeby obyvatelům. Roušky s kapsou vyrobené z bavlny je možné vyvařovat. Do kapsy lze vložit další ochranný materiál, např. sáček z vysavače apod.

Sympozium tvoření a umění v Račím údolí

Sympozium tvoření a umění v Račím údolí

Sympozium je setkání nejen umělců, ale všech co chtějí tvořit něco nového, krásného a smysluplného. Přijďte do údolí magických Rychlebských hor a začněte s námi tvořit vlastní svět … Pojďme vrátit hodnotu ručnímu tvoření, řemeslům i umění, ukažme, že v nás stále je a znovu se probouzí síla lásky a pokory k matičce Zemi a všemu, čím nás obdarovává...

SALET ve Vidnavě

SALET ve Vidnavě

Náš první vánoční jarmark se v letošním roce konal ve Vidnavě. Byli jsme přizvání na akci "Rozvícení vánočního stromu", při které se konal také vánoční jarmark. V příjemné předvánoční atmosféře jsme měli možnost potěšit malé i velké návštěvníky nabídkou našich výrobků z rukodělné a knihařské dílny. Vidnavo, děkujeme za pozvání. Líbilo se nám u vás!

SALET se svými výrobky v Tančírně

SALET se svými výrobky v Tančírně

Příjemnou adventní neděli jsme měli možnost strávit tentokrát v oblíbené Tančírně v Račím údolí. Nabídka našich výrobků z tréninkového pracoviště v Praze i v Javorníku se líbila. Své místo pod vánočním stromečkem budou mít především textilní hračky a dárkové krabičky.

SALET působí také v Jeseníku

SALET působí také v Jeseníku

Komunitní centrum Jeseník provozuje tréninkové pracoviště pro osoby s duševním onemocněním a zdravotním postižením na adrese: OC ALKRON, Palackého 2, 790 01 Jeseník

Rok Olgy Havlové

Rok Olgy Havlové

V rámci slavnostního večera při udělení Ceny Olgy Havlové za rok 2018 konané ve Slovanském domě v Praze byl také připomenut Rok Olgy Havlové, ve kterém se na památku paní Olgy k jejím nedožitým 85. narozeninám vysazují v České republice stromky. Předseda o.s. SALET pan Ludvík Ťulpík převzal od ředitelky VDV paní Moniky Granja javor dlanitolistý (Acer palmatum), který přivezl do Javorníka k výsadbě.

Pozdravení z Tančírny v Račím údolí

Pozdravení z Tančírny v Račím údolí

Vánoční jarmark 2017 se v Tančírně opět vydařil. Příjemná atmosféra, bohatý program, spousta dobrot včetně punče, grogu, čokolády, kávy a množství vkusných a milých dárků a vánočních dekorací. Žádné překvapení, že přijelo spousta lidí nejen z blízkého okolí. Co bylo letos ovšem to nej? Nechyběl sníh, který zvýraznil atmosféru adventního času. Stánek SALETu tentokrát vystavil výrobky našich klientů z projektů podpořených v rámci Operačního Programu Zaměstnanost.

Předchozí | Dalšístrana / 4 12-24 z 43 článků
Partneři
Evropský sociální fond ČR
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Výbor dobré vůle
Lesy České republiky, s. p.
Městská část Praha 7
AC Sparta Praha
SINTON Praha, s.r.o.
Václav Šalša
RunCzech
150x150.png
AVIATIK s.r.o.
Analytical Medical Instruments, s.r.o.
Fatra