Aktuálně

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 36 článků
Šijeme roušky

Šijeme roušky

V SALETu se začaly šít roušky. Prvních sto kusů předáváme Městskému úřadu v Javorníku, který je rozděluje podle potřeby obyvatelům. Roušky s kapsou vyrobené z bavlny je možné vyvařovat. Do kapsy lze vložit další ochranný materiál, např. sáček z vysavače apod.

Ochranné opatření pro pracovníky v SALETu

Ochranné opatření pro pracovníky v SALETu

S ohledem na ochranu klientů a zaměstnanců SALETu, z. s. v souvislosti s onemocněním COVID-19 v Olomouckém kraji bylo přijato opatření, že s platností od pondělí 16. 3. 2020 do odvolání se přistupuje k omezení možnosti kontaktu vícečlenné skupiny pracovníků na pracovištích zapsaného spolku SALET.

Tréninková pracoviště na Jesenicku

Tréninková pracoviště na Jesenicku

Hlavním záměrem činnosti tréninkového pracoviště SALETu je poskytování služby pro uživatele, kteří poprvé vstupují na otevřený trh práce nebo jsou již delší dobu bez zaměstnání a potřebují si osvojit nebo připomenout dovednosti spojené s prací. Poskytované služby jsou určeny osobám se zdravotním postižením, které jsou dlouhodobě nezaměstnané, hledají pracovní uplatnění na běžných pracovištích, chtějí posílit a rozvinout své dovednosti, schopnosti a kompetence pro to, aby mohli žít běžným životem v běžné společnosti. Poč ... (více)

SALET působí také v Jeseníku

SALET působí také v Jeseníku

Komunitní centrum Jeseník provozuje tréninkové pracoviště pro osoby s duševním onemocněním a zdravotním postižením na adrese: OC ALKRON, Palackého 2, 790 01 Jeseník

MALL GROUP nabídl pomoc SALETu

MALL GROUP nabídl pomoc SALETu

Domácí sendviče, mazance, i sladké! Každý si přijde na své. A to na velikonočním jarmarku, který uspořádal MALL GROUP před budovou GEN v pražských Holešovicích. Výtěžek za dobroty věnované pracovníky internetové společnosti MALL GROUP a ručně vyráběné předměty lidí ze SALETu je věnován na pomoc klientovi SALETu panu Jiřímu.

Velikonoční trhy 2019 - Staroměstské náměstí Praha

Velikonoční trhy 2019 - Staroměstské náměstí Praha

S přáním příjemných velikonočních svátků jsme zavítali opět do Prahy na Staroměstské náměstí. Náš charitativní stánek s výrobky tréninkového pracoviště z Javorníku na Jesenicku je u pomníku Jana Husa otevřen od pondělí 15.4. do pondělí 22.4.2019 v čase od 10.00 - 20.00 hod. Hody, hody, doprovody - těšíme se na vaši návštěvu.

Javornická zvířátka v Praze

Javornická zvířátka v Praze

V letošním roce byla prezentace činnosti našich tréninkových dílen v průběhu konání vánočních trhů úspěšně zakončena na Staroměstském náměstí v Praze. Po dobu čtyř dnů jsme měli možnost poskytnout v uvedeném výjimečném prostoru nabídku vánočních dárků vyrobených v příhraniční Jesenicka. Všechny výrobky se velmi líbily. Největší zájem zahraničních turistů získaly textilní zvířátka, které pak putovaly do všech koutů světa.

Vánoční jarmarky

Vánoční jarmarky

SALET se každoročně zúčastní vánočních jarmarků. První adventní neděli jsme sdíleli sváteční atmosféru v Tančírně v Račím údolí, v Javorníku i ve Vidnavě. Každé z těchto míst mělo svou osobitou atmosféru. Jsme bohatší o další pěkné vzpomínky na setkání s přáteli a příznivci podpory naší činnosti.

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 36 článků
Partneři
Evropský sociální fond ČR
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Výbor dobré vůle
Lesy České republiky, s. p.
Městská část Praha 7
AC Sparta Praha
SINTON Praha, s.r.o.
Václav Šalša
RunCzech
150x150.png
AVIATIK s.r.o.
Analytical Medical Instruments, s.r.o.
Fatra