Aktuálně

Předchozí | Dalšístrana / 4 0-12 z 43 článků
Vernisáž výstavy ART BRUT 2018

Vernisáž výstavy ART BRUT 2018

Vernisáž výstavy ART BRUT 2018 přilákala početnou veřejnost a rozhodně nezklamala očekávání. Zájem o výstavu potěšil nejen organizátory výstavy Město Vidnavu a SALET o.s.,ale především autory tvorby art brut včetně jejich rodinných příslušníků a přátel. Výstava bude otevřena do 19.května 2018 ve všední dny od 13 do 17 hodin. Všichni jste srdečně zváni!

Velikonoční trhy 2019 - Staroměstské náměstí Praha

Velikonoční trhy 2019 - Staroměstské náměstí Praha

S přáním příjemných velikonočních svátků jsme zavítali opět do Prahy na Staroměstské náměstí. Náš charitativní stánek s výrobky tréninkového pracoviště z Javorníku na Jesenicku je u pomníku Jana Husa otevřen od pondělí 15.4. do pondělí 22.4.2019 v čase od 10.00 - 20.00 hod. Hody, hody, doprovody - těšíme se na vaši návštěvu.

Vánoční zvonění

Vánoční zvonění

Šicí i rukodělná dílna v komunitním centru FAVOR v Javorníku začala s přípravou dárků na vánoční svátky. Líbí se Vám? Ozvěte se, rádi Vám některé vyhotovíme. 

Vánoční trhy tradičně zahájeny ve Vidnavě

Vánoční trhy tradičně zahájeny ve Vidnavě

S radostí jsme přijali pozvání kulturní komise Města Vidnavy k opětovné účasti na vánočních trzích, které proběhly v předvánoční atmosféře 16.11.2017 v městské galerii na náměstí ve Vidnavě. Rozsvícení Vánočního stromu zahájilo prodej výrobků s adventní a vánoční tématikou. Většina zúčastněných si do svých domovů odnesla originální výrobek, který uměl potěšit. U našeho stánku se pilně snažili o propagaci výrobků z rukodělné a šicí dílny SALETu v Javorníku i naši klienti. Děkujeme za příjemně strávený podvečer.

Vánoční trhy 2022 v Praze

Vánoční trhy 2022 v Praze

V pondělí 19.12.2022 otevírá SALET z.s. opět prodejní stánek s výrobky našich pracovníků tréninkových dílen. Vánoční dárky máme pro vás připraveny do pátku 23.12.2022. Srdečně Vás zveme.

Vánoční jarmarky

Vánoční jarmarky

SALET se každoročně zúčastní vánočních jarmarků. První adventní neděli jsme sdíleli sváteční atmosféru v Tančírně v Račím údolí, v Javorníku i ve Vidnavě. Každé z těchto míst mělo svou osobitou atmosféru. Jsme bohatší o další pěkné vzpomínky na setkání s přáteli a příznivci podpory naší činnosti.

Tréninková pracoviště na Jesenicku

Tréninková pracoviště na Jesenicku

Hlavním záměrem činnosti tréninkového pracoviště SALETu je poskytování služby pro uživatele, kteří poprvé vstupují na otevřený trh práce nebo jsou již delší dobu bez zaměstnání a potřebují si osvojit nebo připomenout dovednosti spojené s prací. Poskytované služby jsou určeny osobám se zdravotním postižením, které jsou dlouhodobě nezaměstnané, hledají pracovní uplatnění na běžných pracovištích, chtějí posílit a rozvinout své dovednosti, schopnosti a kompetence pro to, aby mohli žít běžným životem v běžné společnosti. Poč ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 4 0-12 z 43 článků
Partneři
Evropský sociální fond ČR
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Výbor dobré vůle
Lesy České republiky, s. p.
Městská část Praha 7
AC Sparta Praha
SINTON Praha, s.r.o.
Václav Šalša
RunCzech
150x150.png
AVIATIK s.r.o.
Analytical Medical Instruments, s.r.o.
Fatra