Informace

Historie SALETu

Historie SALETu

Je tomu již dvaadvacet let, kdy se  Eva a Ludvík Ťulpíkovi rozhodli pro založení Občanského sdružení SALET se sídlem v Praze. Aktivity sdružení jsou od prvopočátku věnovány osobám se zdravotním postižením a duševním onemocněním formou poskytování sociální pomoci zaměřené především na nácvik sociálních mávyků a pracovních dovedností. Uvedené služby byly z ... (více)

Proč a pro koho jsme tady

Proč a pro koho jsme tady

PROČ Rádi se zapojujeme do smysluplné práce, ve které máme možnost seberealizace s pocitem vykonání užitečné a prospěšné činnosti věnované lidem, kteří potřebují podporu v běžném životě. KOMU Naše služby jsou určeny především lidem se zdravotním hendikepem, kteří mají zájem o začlenění do společnosti, ke kterému potřebují podporu pro osvojení sociálních a pracovních návyků.  JAK Vst ... (více)

Tréninkové pracovní dílny

Tréninkové pracovní dílny

SALET nabízí lidem se zdravotním postižením a duševním onemocněním služby zaměřené na podporu zaměstnanosti. S pomocí pracovních asistentů a sociálních pracovníků je každému zájemci o poskytované služby umožněno v prostředí tréninkového pracoviště uplatnit a někdy také objevit své schopnosti a nadání. Jedná se o dílny zaměřené nejen na zručnost -  šicí, tkalcovská a provozní dílna, ale tak ... (více)

Patron SALETu - Rostislav Osička

Patron SALETu - Rostislav Osička

Boxer, herec, malíř ROSŤA V mládí se věnoval profesionálnímu boxu, a stal se mistrem Evropy ve střední váze, na svém kontě má přes 200 medailí a přes 350 zápasů. Nyní box trénuje ve fitness centru BBC a již několik let patří mezi jeho velké koníčky malování. Má za sebou již několik výstav, a jeho díla si získávají četné příznivce. Čas od času si za ... (více)

Partneři
Evropský sociální fond ČR
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Výbor dobré vůle
Lesy České republiky, s. p.
Městská část Praha 7
AC Sparta Praha
SINTON Praha, s.r.o.
Václav Šalša
RunCzech
150x150.png
AVIATIK s.r.o.
Analytical Medical Instruments, s.r.o.
Fatra